Agencja Usług Oświatowych Ośrodek Szkolenia Kierowców „OLIMP”

OLIMP to ośrodek nauki jazdy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży szkoleniowej. Istniejemy od 1999 roku i od początku działania naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.
Prowadzimy kursy:

  • Prawa jazdy kategorii: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D ;
  • Prawo jazdy kategorii B na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów – dla osób niepełnosprawnych oraz dla wszystkich, którzy po prostu chcą odbyć kurs na tego typu pojeździe ;
  • Kwalifikacja wstępna i Szkolenia okresowe kierowców wykonujących przewozy drogowe ;
  • Kursy na wózki jezdniowe, żurawie HDS, podesty ruchome ;

Od ponad 10-lat oferujemy osobom bezrobotnym możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych uprawnień na bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektów unijnych. Są to m.in. Przedstawiciel handlowy z prawem jazdy kat.B, Prawo jazdy kat C, Pracownik administracyjno-biurowy, Kurs Kosmetyczny, Opiekun osób starszych, Sprzedawca i inne.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom od kilku lat oferujemy osobom pracującym udział w kursach prawa jazdy wszystkich kategorii bezpłatnie lub z 80% dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej

W OSK OLIMP zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, która naucza w najwyższych standardach i z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych.

Właściciel OLIMP posiada uprawnienia egzaminatora, a dodatkowo zatrudniamy wykładowcę-instruktora z uprawnieniami egzaminatora, dzięki czemu możecie być Państwo przekonani, że na egzaminie żadne zadanie nie będzie zaskoczeniem.

W kadrze jest także osoba z uprawnieniami instruktora techniki jazdy, co pozwala na zgłębienie kwestii związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.
Zdajemy sobie sprawę jak bardzo stresujące mogą być pierwsze chwile za kierownicą.

Dla naszego Kursanta trasa egzaminacyjna nie będzie niespodzianką.

W naszym ośrodku zajęcia teoretyczne obejmują wszystkie zagadnienia przewidziane w programie szkolenia kandydatów na kierowców, szczegółowy opis manewrów oraz sytuacji, z którymi kursanci jako przyszli kierowcy mogą spotkać się na drodze.

Dysponujemy salą komputerową, gdzie możecie Państwo przygotowywać się do egzaminów teoretycznych i odbywać szkolenia komputerowe jak np. Szkolenie Okresowe dla kierowców zawodowych. Posiadamy także w symulator jazdy samochodem kat.B, a w ramach kursu na kat.C także zapewniamy zajęcia na odpowiednim symulatorze jazdy.

Takie zajęcia pozwalają w przystępny i bezpieczny sposób oswoić się z techniką prowadzenia samochodu oraz w praktyczny sposób sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w ruchu drogowym.

Przekazujemy do Państwa dyspozycji pojazdy takie same jak te, na których WORD w Piotrkowie Tryb. przeprowadza egzaminy państwowe. Nasz plac manewrowy jest pełnowymiarowy, dobrze oświetlony, nowoczesny, zadbany.

Przez ponad 20 lat na rynku, po odbyciu szkolenia w naszym ośrodku, prawo jazdy uzyskało już kilka tysięcy osób. Zdobyte w tym okresie doświadczenie zawodowe pomaga nam w jeszcze lepszym przygotowaniu kandydatów na kierowców.

W dbałości o jakość świadczonych usług na bieżąco uaktualniamy wiedzę związaną z branżą nauki jazdy poprzez udział w konferencjach, a także w szkoleniach praktycznych.

Wyróżniamy się jedną z najwyższych zdawalności na egzaminie państwowym, co oznacza, że kursy prowadzone są skutecznie i rzetelnie.

Prowadzimy także Pracownie psychologiczną, w której codziennie odbywają się badania psychologiczne wymagane na podstawie Ustawy o kierujących pojazdami oraz Ustawy o transporcie drogowym. Nasi psychologowie posiadają udokumentowane uprawnienia do orzecznictwa w tym zakresie – wystawiania odpowiednich orzeczeń, zaświadczeń, opinii.

Dowodem na to, że nasza firma spełnia wszelkie normy związane z prowadzeniem działalności szkoleniowej jest CERTYFIKAT ISO 9001:2009 przyznany nam 31.03.2009r. przez PIHZ w Gdyni.

Nie podnosimy cen podczas trwania kursu i nie stosujemy ukrytych opłat. Oferujemy materiały szkoleniowe, wpłaty w ratach.

Gwarantujemy dogodną  lokalizację w centrum Piotrkowa Trybunalskiego, przy ul.Armii Krajowej 22 A.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OSK OLIMP na stronie internetowej oraz śledzenia aktualności na Facebooku – www.facebook.com/OSKOLIMP .

POLITYKA JAKOŚCI 2022