Ułatwienia dostępu

Kadra OLIMP

Instruktorzy:

Arkadiusz Trawiński – wykładowca, instruktor kat. A, A1, A2, AM, B+E, instruktor techniki jazdy, posiada uprawnienia egzaminatora

Zbigniew Badek – kat. D

Jacek Bezgacki – kat. B, wykładowca

Zdzisław Bińczyk – kat. C

Paweł Cechula – A, B, B+E, C, C+E, D

Wojciech Członka – kat. C, C+E

Jacek Henc – kat. A, A1, A2, AM, B

Krzysztof Kitel – kat. B

Krzysztof Łaszczewski – kat. C

Adrian Żabicki – kat. B

Biuro:

Anna Korycka – właściciel

Mariusz Korycki – właściciel, wykładowca, posiada uprawnienia egzaminatora, instruktor nauki jazdy, psycholog

Agata Trawińska – właściciel, psycholog

Sekretariat:

Ilona Michalak

Paulina Szymańska

Wioletta Adamus-Bartłomiejczyk

 

 

Kadra w Autoszkole OLIMP to zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, dla których nauka jazdy jest pasją i misją. Nasza kadra instruktorów i pracowników administracyjnych ma wiele lat doświadczenia w branży szkoleniowej, a ich priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz zadowolenie naszych klientów.

Nasi instruktorzy posiadają odpowiednie uprawnienia i certyfikaty, które potwierdzają ich profesjonalizm i kompetencje w dziedzinie nauczania jazdy. Są to wykwalifikowani specjaliści, którzy prowadzą szkolenia zgodnie z najnowszymi standardami i wykorzystują nowoczesne metody dydaktyczne. Ich wiedza, doświadczenie i cierpliwość pomagają kursantom oswoić się z techniką prowadzenia pojazdu oraz zwiększyć ich pewność siebie na drodze.

Nasi pracownicy administracyjni są zawsze gotowi służyć pomocą i udzielić wszelkich informacji dotyczących naszych usług. Z przyjemnością odpowiadają na pytania, doradzają w wyborze odpowiedniego kursu i organizują harmonogram zajęć, aby zapewnić optymalne warunki nauki dla naszych kursantów.

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i uczestniczy w szkoleniach branżowych, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i przepisami dotyczącymi nauki jazdy. Nasza kadra wierzy w indywidualne podejście do każdego kursanta i stawia sobie za cel przygotowanie go do samodzielnego, odpowiedzialnego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Nasza kadra jest również doskonale zaznajomiona z egzaminacyjnymi procedurami i wymaganiami WORD. Dzięki temu możemy zapewnić Ci kompleksowe przygotowanie do egzaminu państwowego, abyś mógł/a podejść do niego z pewnością siebie i z sukcesem go zaliczyć.

W Autoszkole OLIMP cenimy indywidualne podejście do każdego kursanta. Nasza kadra jest gotowa dostosować metody nauczania i tempo szkolenia do Twoich potrzeb i umiejętności. Naszym celem jest zapewnienie Ci skutecznego i efektywnego szkolenia, które pozwoli Ci stać się kompetentnym i bezpiecznym kierowcą.