DOBRY INSTRUKTOR TO POŁOWA SUKCESU

POLITYKA JAKOŚCI -(pobierz)

OLIMP jest ośrodkiem szkolenia kierowców , w którym na co dzień pracują jedni z najlepszych instruktorów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic – są to osoby starannie dobrane spośród dużej liczby kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie – są doświadczeni, cierpliwi, nie podnoszą głosu , a na pewno nie krzyczą.

DLACZEGO MY?

Oprócz argumentów czysto edukacyjnych – u nas zaoszczędzisz pieniądze – zapłacisz tylko za kurs. Większość naszych uczniów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem ! Oszczędzasz na dodatkowych jazdach, opłatach egzaminacyjnych, straconym czasie, a przede wszystkim oszczędzasz własne nerwy.

Tak wysoka zdawalność to zasługa naszych INSTRUKTORÓW oraz WŁAŚCICIELA-wykładowcy , który posiada UPRAWNIENIAMI EGZAMINATORA. Podczas zajęć przekazuje kursantom wymagania , jakie obowiązują na egzaminie państwowym, w sposób zrozumiały zapoznaje z zadaniami egzaminacyjnymi!!!

TAKIEJ OFERTY NIE MA W INNYM OŚRODKU !!!

PO PIERWSZE : BEZ STRESU !!!

Wiedząc , jak bardzo chcecie Państwo jeździć i jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, w naszej firmie każdy instruktor dokłada wszelkich starań, aby doprowadzić swojego kursanta do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej stresujący.

 

JAKO JEDYNY OŚRODEK W REGIONIE PROWADZIMY ZAJĘCIA GRUPOWE Z PSYCHOLOGIEM , podczas których PSYCHOLOG pełni rolę przyjaciela , któremu można opowiedzieć o swoich lękach związanych z egzaminem, ale który też doradzi. Zmieniamy nastawienie kursantów, by nie postrzegali egzaminu negatywnie. Tłumaczymy , że egzamin jest szansą na pokonanie słabości i osiągnięcie sukcesu !!! 

ZAPRASZAMY DO NAS

Zarząd i Instruktorzy Ośrodka Szkolenia Kierowców OLIMP